La Vita È Bella ( L'originale )
Daca iubesti viata, si viata te va iubi pe tine. – Arthur Rubinstein

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

La Vita È Bella ( L'originale )
Daca iubesti viata, si viata te va iubi pe tine. – Arthur Rubinstein
La Vita È Bella ( L'originale )
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cum sa cuceresti un Scorpion!

In jos

Cum sa cuceresti un Scorpion! Empty Cum sa cuceresti un Scorpion!

Mesaj  Vasile Septimiu Opris Joi Mai 21, 2015 10:35 am

Scorpion: ghinion, te-am obisnuit pana acum sa iti spun pe ce buton sa apesi ca sa o faci sa se excite mai rapid. Acum ai incurcat-o pentru ca butonul e bine ascuns in bikini. Da, zona erogena la scorpion este zona sexuala. Asta inseamna ca excitarea organelor sexuale este dubla pentru aceasta zodie. Asa ca ai grija ca o sa fie scantei, daca nu chiar incendiu. Sunt cele mai erotice in momentul in care sunt excitate si daca nu esti atent nu o sa poti sa te controlezi nici pe jumatate din cat reuseai cu alte zodii. Incerca sa fi cat mai detasat cand faci dragoste cu o scorpioana. In gluma ti-as zice ca e mai bine sa privesti partea negativa a paharului ( ca sa nu te “entuziasmezi” prea mult si prea repede) ti-as zice sa te gandesti ca maine e posibil sa iti dea cu ceva in cap daca o enervezi – cazuri frecvente la stiri – dar din pacate nu se spune zodia agresoarei J asa ca am dedus eu. Daca esti inca in faza de seductie trebuie sa sti ca e nevoie sa o provoci pentru a o cuceri. Nu are nevoie de cuvinte prea tandre si sentimentale, e mai bine sa fi direct cu ea si sa ii spui ca ai vrea sa ii surprinzi privirea in momentul in care ii rupi bikinii de pe ea. Asemenea replici care pe alta zodie ar face-o sa fuga, pe scorpioana o atrag si o incita. Cu o scorpioana tot ce trebuie sa faci este sa ii atragi atentia asupra ta pentru cel putin 30 de minute, apoi sa ii spui ce vrei de la ea. O sa iti spuna direct daca este alba sau neagra. De foarte multe ori este alba J. Mai ales daca ai reusit sa o provoci suficient incat sa incerce sa iti demonstreze ca nu sti tu cu cine te pui, si are dreptate defapt J chiar nu sti cu cine te pui.
Vasile Septimiu Opris
Vasile Septimiu Opris
Admin

Mesaje : 594
Puncte : 1225
Reputatie : 0
Data de inscriere : 18/05/2012
Varsta : 48
Localizare : Oslo, Norway

https://la-vita-e-bella.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum